KANCELARIA: Dom Parafialny im. św. Jana Pawła II; Dobrzyki 39B.

KANCELARIA PARAFIALNA PARAFII DOBRZYKI

urzęduje:

NIEDZIELA - po wszystkich Mszach Świętych

a w razie konieczności po KAŻDEJ Mszy Świętej

W razie nagłej i pilnej konieczności, ZAWSZE jest możliwy kontakt z Ks. Proboszczem - tel. 721 255 906.

W wypadku pogrzebu; konieczny jest kontakt telefoniczny z Księdzem Proboszczem - tel. 721255906 - aby ustalić termin liturgii pogrzebu.

Aby załatwić formalności kancelaryjne związane z pogrzebem niezbędny jest już osobisty kontakt z ks. Proboszczem oraz następujące dokumenty: 1/. akt zgonu, oraz 2/. zaświadczenie o udzieleniu sakramentu chorych lub wiatyku - w wypadku zgonu poza parafią /np. u rodziny lub w szpitalu czy domu opieki społecznej/; jeżeli tam zgon nastąpił - (zwykle wystawia je ks. kapelan danej instytucji).

Za każdy dokument, pobrany z kancelarii parafialnej, należy złożyć ofiaręwedług własnych możliwości i uznania.

W razie ZNACZNEJ NIEDOGODNOŚCI typu; zamieszkanie poza granicami naszego kraju, po wcześniejszym ustaleniu i aprobacie ks. proboszcza; niektóre dokumenty można otrzymać za pomocą poczty - nie jest zatem konieczne osobiste stawiennictwo w kancelarii. Każdorazowo jednak o takim przypadku indywidualnie i roztropnie decyduje proboszcz.

Parafia posiada także konto; w Banku PeKaO S.A.

nr 31 1240 1226 1111 0010 1971 2159 - wszystkim dobrodziejom czy sponsorom; składamy serdeczne Bóg Zapłać za każde wsparcie naszego kościoła i parafii.