REKOLEKCJE ADWENTOWE W NASZEJ WSPÓLNOCIE PARAFIALNEJ

wygłosi w tym roku Ks. mgr lic. Daniel PAŁKOWSKI

rozpoczną się w II niedzielę Adwentu, tzn. 10 grudnia i potrwają do wtorku włącznie - kończąc się wieczorną Eucharystią 12 grudnia.

Dzień spowiedzi generalnej dla całej parafii; jednocześnie rekolekcyjnej i przedświątecznej - to WTOREK 12 grudnia - będą kapłani przyjezdni.

Zapraszam do pojednania z Panem Bogiem i bliźnimi; aby z czystym, gotowym sercem oczekiwać na Pana, który jest już blisko...

Chorych i osoby starsze, które mają problem z dotarciem do kościoła przed świętami a chciałyby przeżyć te szczególne święta z Panem Jezusuem w sercu i pojednani z Panem Bogiem i z bliżnimi, ODWIEDZĘ ze spowiedzią św. oraz Panem Jezusem w Komunii Świętej w PIĄTEK /22.12/ przed południem - od godz. 08.30.

Uczestniczący we wszystkich naukach rekolekcyjnych dostępują łaski ODPUSTU ZUPEŁNEGO, w przeciwnym razie, łaska odpustu jest tylko cząstkowa.

SZCZEGÓŁOWY PLAN REKOLEKCJI ADWENTOWYCH

NIEDZIELA:

08.00 - Jerzwałd - msza św. z nauką

09.30 - Siemiany - msza św. z nauką

11.30 - Dobrzyki - msza św. z nauką

PONIEDZIAŁEK:

16.00 - Jerzwałd - nauka rekolekcyjna

17.00 - Siemiany - nauka rekolekcyjna

18.00 - Dobrzyki - msza św. z nauką rekolekcyjną

WTOREK - dzień spowiedzi przedświątecznej i rekolekcyjnej - przed każdą Mszą Św. i aż do ostatniego penitenta

15.00 - Jerzwałd - msza św. z nauką

16.30 - Siemiany - msza św. z nauką