DUSZPASTERSTWO CHORYCH W NASZEJ PARAFII:

Odwiedziny chorych - w każdy I piątek piesiąca; do południa z posługą sakramentalną - spowiedź święta, komunia święta i ewentualne namaszczenie chorych na wyraźne życzenie zainteresowanego lub rodziny.

DODATKOWO - dwa razy w roku; 1/. przed Wigilią Bożego Narodzenia, oraz 2/. we Wielkim Tygodniu /Pn-Śr/, Ks. Proboszcz odwiedza WSZYSTKICH: chorych, osoby starsze oraz każdego kto wyrazi taką wolę - ze spowiedzią świętą oraz z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie, by największe misteria naszej wiary, każdy kto tylko zapragnie, mógł przeżywać zaopatrzony sakramentami; z Panem Jezusem w swym sercu.

Chorych na odwiedziny z posługą sakramentalną, zgłasza się osobiście, bezpośrednio u Ks. Proboszcza.